Burnos higiena
Kitos sritys

Natūraliai balta šypsena su Opalescence Boost

liepos 14d., 2021

Kiekvienas mūsų norime sveikos ir gražios šypsenos. Tačiau, bėgant metams, priklausomai nuo mūsų kasdienių įpročių, dantų būklė ir spalva kinta. Esate kavos, arbatos, raudono vyno mėgėjas? O galbūt neatsisakote tabako gaminių? Tuomet tikrai galite matyti jūsų dantų būklės pokyčius net ir plika akimi. Ką daryti, kad dantys nekeistų spalvos ir išliktų natūraliai balti? Laimei, šiuolaikinė estetinė odontologija gali pasiūlyti daug dantų balinimo būdų. Vienas jų – Opalescence Boost.

Opalescence Boost yra itin patogus dantų balinimo būdas taupantiems laiką, nes rezultatas pasiekiamas greitai ir efektyviai. Dar vienas šios dantų balinimo sistemos pranašumų yra tai, kad balinančio gelio nereikia aktyvuoti šviesa. Taip dantys yra apsaugomi nuo dehidratacijos. Opalescence Boost sistemoje yra aktyvuotas gelis, kurio veiklioji medžiaga yra vandenilio peroksidas, o unikalios dvigubo švirkšto konfigūracijos dėka, procedūros metu pacientas užtikrintai gauna šviežią ir veiksmingą dantų balinimo dozę.

Odontologijos klinikos „Denticija” profesionalios burnos higienos specialistės Aistės Kapustinskaitės teigimu, „vienas svarbiausių veiksmų, kuriuos turi atlikti kiekvienas pacientas prieš dantų balinimo procedūrą – profesionali burnos higiena. Tik tinkamai parengus dantis, galima tikėtis geriausio rezultato. Pacientai, turintys plombų ar dantų protezų, turi atkreipti dėmesį į tai, kad tokie dantys nebąla. Tačiau, net ir šiais atvejais išeitis yra. Praėjus dviems savaitėms po dantų balinimo, esant poreikiui, galima pakeisti ir plombines medžiagas. O kalbant apie pačią balinimo procedūrą, viskas vyksta gan greitai ir nesudėtingai: nustatoma dantų spalva pagal VITA spalvų raktą prieš balinimo procedūrą ir po jos, o padengus dantenas apsaugine medžiaga, ant dantų tepamas balinamasis gelis. Vieno vizito metu balinamasis gelis yra tepamas du kartus po 20 min. Taigi, šis balinimo būdas yra išties ypatingas, nes rezultatas pasiekiamas greitai ir efektyviai.”

Atlikus dantų balinimo procedūrą, reikėtų nepamiršti, kad, siekiant išsaugoti gautą rezultatą, privaloma laikytis atsargumo priemonių. Per pirmąsias 24 valandas po seanso patariama nevartoti dažančių maisto produktų bei dantų priežiūros priemonių: kava, arbata, tabakas, raudonasis vynas, spalvoti skalavimo skysčiai, pastos ir kt.

„Pacientui pageidaujant palaikyti dantų baltumą namų sąlygomis, yra galimybė pagaminti individualias dantų balinimo kapas, kurias jis gali dėvėti miego metu. Kadangi kapos gaminamos iš elastingos medžiagos, jos puikiai prisitaiko prie dantų sąkandžio ir nekelia diskomforto burnoje. Įprastai šios kapos yra dėvimos 10-14 naktų. Tačiau dantų balinimo laikas namų sąlygomis priklauso nuo dantų spalvos ir medžiagos stiprumo” – teigia dantų priežiūros specialistė A. Kapustinskaitė.

Kad ir kaip patraukliai skambėtų šis dantų balinimo būdas, Opalescence Boost yra galimas ne visiems. Šiuo būdu dantų balinti negali asmenys, alergiški peroksidui ir kitoms balinamojo gelio sudedamosioms medžiagoms; nėščiosios ir krūtimi maitinančios moterys; vaikai ir paaugliai iki 18 metų; asmenys, nešiojantys breketus, sergantys gingvitu, periodontitu, kitomis dantenų ligomis, turintys itin jautrius, nudilusius ir ėduonies pažeistus dantis.

Norėdami atgaivinti dantų spalvą bei suteikti gražesnę estetinę būklę savo šypsenai, kreipkitės į odontologijos klinikos „Denticija” dantų priežiūros specialistus. Jie jums išsamiai paaiškins dantų balinimo privalumus, pasirūpins, kad gautumėte jums tinkamą gydymo metodą bei liktumėte patenkinti procedūros rezultatais.

Skaityti daugiau
Suskleisti