Vaikų odontologija

Nauja vaikų odontologė mūsų klinikoje Laisvės pr. 10A, Vilniuje!

liepos 10d., 2023

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Denticijos“ komanda, klinikoje Laisvės pr. 10 A, Vilniuje, pasipildė gydytoja odontologe, kuri specializuojasi vaikų ir paauglių odontologijos srityje. Kviečiame susipažinti su vaikų odontologe Dovile Valukoniene, kuri nuo šiol rūpinsis mažaisiais pacientais šioje klinikoje.

Specialistė aktyviai domisi vaikų dantų ligų prevencija, sąkandžio anomalijų prevencija bei tobulina savo įgūdžius gydant mažuosius pacientus su narkoze. Apsilankyti pas odontologą vaikams rekomenduojama tada, kai pradeda dygti pirmieji dantys. Vėliau specialistas rekomenduos, kokiu dažnumu derėtų lankytis.

Turėkite omenyje, kad vaikų odontologas ne tik gydo dantis, bet ir pataria dėl tinkamos jų higienos, atkreipia dėmesį į problemines jų valymo vietas, gali atsakyti į kylančius burnos higienos klausimus ir parodyti kaip taisyklingai valytis dantis. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, tai atlikti gali pats vaikas ar jo tėveliai.

Vasara – puikus metas pasirūpinti odontologine pažyma, kurios reikia lankant darželį ar mokyklą. Įprastai eilės dantų patikrai išauga tik vasaros pabaigoje, todėl dabar puikus metas greitai ir lengvai pasitikrinti dantukus ir gauti pažymą. Įprastai tokio vizito metu yra apžiūrima burnos ertmė, aptariamos problemos, priklausomai nuo vaiko amžiaus, jam ar tėveliams yra parodomos taisyklingos dantų valymo technikos.

Gydytojos Dovilės paklausėme, kokį patarimą ji duoda beveik kiekvienam pacientui, kuris nori džiaugtis sveika šypsena. Gydytoja atsakė, kad svarbiausia yra kontrolė: „Pirmiausia, dantų valymo kontrolė – kad tėveliai patys mažiems vaikučiams valytų dantis, matytų dantis, žinotų, kas toje mažoje burnytėje dedasi. Taip, pat, jei jau yra karieso, tai pačios situacijos kontrolė – gydymo planas, strategija, profilaktikos procedūros ir stabilizacija.“ Todėl nieko nelaukite ir užregistruokite savo vaiką profilaktiniam vizitui, o tai padaryti galite tiesiog internetu!

Skaityti daugiau
Suskleisti