Kitos sritys

Užsienio lietuvio Edmond Saliklio sėkmės istorija

rugsėjo 1d., 2019

Sibiro tremtinių anūkas, gimęs ir augęs Amerikoje, Edmod nepamiršo savo senelių šaknų ir lietuviško žodžio. Architektūros ir aplinkos dizaino kolegijos “Cal Poly”, Kalifornijoje, profesorius E. Saliklis jau septynerius metus kartu su studentais atvyksta į vasaros studijas vykstančias Vilniuje. Galime pasidžiaugti, kad profesoriaus dėka, turime net 150 “Lietuvos ambasadorių”, kurie baigė vasaros studijas Lietuvoje. „Esu tikras, kad studentai ras galimybę Lietuvoje vystyti projektus bei įsteigti verslus” – teigia profesorius E. Saliklis.

Trumpai papasakokite savo istoriją, kodėl kreipėtės į mūsų kliniką?

Kaip tik viešėjau Lietuvoje. Dėsčiau studentams universitete, Vilniuje. Pirmiausia, pajutau danties skausmą. Vėliau, danties vainikėlis skilo pusiau. Todėl teko nedelsiant kreiptis pagalbos. Kadangi viešnagės Vilniuje metu gyvenau šalia Vilniaus Centre esančios „Denticijos“ klinikos, nedvejodamas kreipiausi pagalbos į specialistus. Ir galiu patikinti – sprendimas nebuvo klaidingas, – patikina E. Saliklis.

Papasakokite apie gydymo procesą?

Dėstau universitete, vedu studentams paskaitas, todėl man tinkamas estetinis vaizdas yra reikalingas. Supratau, kad nuskelto vainikio atstatymo darbai turėjo būti atlikti preciziškai ir kaip įmanoma greičiau. Tiesą pasakius, mane nustebino tai, kad procedūros visai neskausmingos. „Denticijos“ gydytojai suteikė mažiau skausmo nei mano odontologė Kalifornijoje.Todėl drąsiai galiu sakyti, kad gydymas buvo visiškai neskausmingas ir nesukėlė jokio diskomforto.

Iki šio nutikimo neteko lankytis jokiose odontologijos klinikose Lietuvoje, todėl buvo truputį neramu. Tačiau gydytojas odontologas Darius Migauskas konsultacijos metu įnešė aiškumo ir pasitikėjimo jausmą,– pripažino pacientas.

Ar konsultacijos metu buvo atsakyta į visus Jums rūpimus klausimus?

Tikrai taip! Buvo išsamiai paaiškinta situacija. Atsakyta į visus iškilusius klausimus. Gydytojas D. Migauskas ir jo asistentė buvo labai rūpestingi viso gydymo metu.

Ar rekomenduotumėte savo draugams bei artimiesiems “Centro Denticija” odontologijos kliniką ir jos specialistus?

Be abejo! Iš tikrųjų, aš jau tą padariau,- tvirtina Edmond S. Vienas kolega skundžiasi skausmu, tad aš entuziastingai rekomendavau Centro Denticiją ir jos specialistus.

Skaityti daugiau
Suskleisti