Kitos sritys

Visos trys „Denticijos“ – vienoje internetinėje svetainėje

spalio 22d., 2020

Stiprindami bendruomeniškumo jausmą, nutarėme sujungti visas tris „Denticijų” internetines svetaines. Nuo šiol, reikalingą informaciją apie klinikas rasite adresu: www.denticija.lt. Jungdamiesi į vieną internetinį tinklapį pristatome naujovę – „Denticijos” internetinę parduotuvę. Joje pacientai galės pateikti registracijas vizitams, ir tam tikras paslaugas apmokėti iš anksto.

Nauja internetinė svetainė – paprasčiau ir išsamiau

Supratome, kad pacientams gali būti keblu reikalingos informacijos ieškoti skirtingose internetinėse svetainėse.
Kartu su nauju internetiniu puslapiu pateikiame lankstesnę paslaugų apmokėjimo sistemą, pertvarkytą klinikų kainodarą, atnaujintą specialistų sąrašą. Be to, naujoje internetinėje svetainėje pacientai ras naudingos informacijos jiems aktualiais klausimais.

Naujovė – galimybė paslaugoms registruotis ir jas apmokėti internete

Įsiklausę į pacientų poreikius, pristatome naujovę – elektroninę „Denticijos” teikiamų paslaugų parduotuvę. Tai – galimybė būsimoms procedūroms registruotis internetu, o už dalį jų – atsiskaityti iš anksto.

Kaip pasinaudoti išankstine registracija ar įsigyti paslaugą?

Registracija paslaugoms internetu

Registracija procedūroms internetu – naujovė, padedanti sumažinti rūpesčius prieš būsimus apsilankymus. Registruodamiesi internetu, pacientai gali pasirinkti pageidaujamą procedūrą, norimą gydytoją ar specialistą, vizito laiką. Gavus registraciją ir atsižvelgus į pageidavimus – su Jumis susisieks klientų aptarnavimo centro specialistės, kurios atsižvelgus į pageidavimus pasiūlys būsimo vizito laiką ir datą. Šias registracijas galima teikti bet kuriuo, pacientams patogiu metu.

Paslaugų pirkimas internetu

Siūlome galimybę už tam tikras paslaugas atsiskaityti internetu. Norėdami pasinaudoti šia paslauga, pacientai turi pasirinkti norimą procedūrą, specialistą ir vizito laiką, bei atlikti apmokėjimą. Šalia pirkimui nurodytų paslaugų – nurodytos kainos, kurios padės pacientams planuoti savo išlaidas ir įneš aiškumo.
Įsigijus paslaugą, tai patvirtins elektroninis laiškas. Gavę elektroninį laišką, galėsite būsimą apsilankymą klinikoje prisidėti į elektroninį kalendorių ir taip planuoti savo dienotvarkę bei nepamiršti apsilankymo pas gydytoją.

Viliamės, kad sprendimas susijungti į vieną internetinį puslapį ir galimybė registruotis paslaugoms, ar apmokėti jas iš anksto, palengvins būsimus apsilankymus mūsų klinikose.

Skaityti daugiau
Suskleisti