Jurga
Fultinavičiūtė

Gydytoja odontologė – terapinės, estetinio dantų plombavimo paslaugos.

Yra Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė, licencijos nr. OPL-03868.
Smėlio g. 20, Vilnius
12 metų patirties
100% rekomenduoja
Registruotis internetu

Trumpa biografija

2011m.
baigė Vilniaus universiteto Medicinos Instituto Odontologijos fakultetą ir įgijo gydytojos odontologės kvalifikaciją.

Gydytojos biografija

2019m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Module 2: All about composite restorations and RUBBERDAMology”, Dr. Maxim Belograd, Ukraina.
2019m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Taisyklingos dantų anatomijos atstatymo paslaptys”, Dr. G.Kobs, Lietuva.
2018m.
Kongresas „Roots Summit Berlin 2018”, Vokietija.
2018m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Back to the roots: Retreatments done the easy way”, Dr. S. Burklein, Roots Summit hands-on course, Vokietija.
2018m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Treatment of endodontic perforations with bioceramic materials”, Dr. M. Zuolo, Roots Summit hands-on course, Vokietija.
2018m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Dantų plombavimas [pažengusiems ir ambicingiems pradedantiems] ”, Dr. A. Auškalnis, Lietuva. .
2017m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Endodontinė mikrochirurgija ant 3D žandikaulių modelių”, Prof. G. Debelian, Lietuva.
2017m.
Teorinis seminaras „Šiuolaikinė endodontinė mikrochirurgija - saugus, efektyvus ir prognozuojamas endodontinės patologijos gydymo būdas”, Prof. G. Debelian, Lietuva.
2017m.
Visuotinis Odontologų rūmų narių susirinkimas ir tarptautinis kongresas “Visuomenė ir odontologija: iššūkiai ir sprendimai”, Lietuva.
2016m.
Teorinis praktikinis kursas „Tiesioginio dervinio kompozito panaudojimas priekinių dantų restauracijose: Komplikuotų atvejų sprendimo ABC. I dalis”, dr. J. Smithson, Vilnius, Lietuva.
2016m.
Kongresas „5th Congress of the European Society of Microscope Dentistry”, Vilnius.
2016m.
Teorinis ir praktinis kursas „5th Congress of the European Society of Microscope Dentistry. Practical micro(scope)dentistry course”, Vilnius, Lietuva.
2016m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Dantų traumos”, gyd. endodontologė L. Andriukaitienė, Vilnius, Lietuva.
2016m.
Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narių įgaliotinių ataskaitinis - rinkiminis susirinkimas ir Rūmų tarptautinis kongresas “Burnos sveikatos ir gyvenimo kokybės dermė”, Lietuva.
2015m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Sąkandžio kėlimo ir stabilizavimo ABC: implantų protezavimas”, gyd. odontologas A. Auškalnis, Kaunas, Lietuva.
2015m.
Konferencija „Estetinių tiesioginių dantų restauracijų aspektai”, gyd. odontologas S. Radlinsky, Vilnius, Lietuva.
2015m.
Kongresas „European Society of Endodontology”, Barselona, Ispanija.
2015m.
Teorinis ir praktinis kursas „Sudėtingų endodontinių gydymo atvejų ir komplikacijų gydymo būdai“, med. m. dr. R. Vėberienė, gyd. endodontologė L. Andriukaitienė, gyd. endodontologas K. Bušauskas, Vilnius, Lietuva.
2014m.
Teorinis ir praktinis kursas„Posterior Direct Resin Artistry: Simple, Predictable, Easy“, dr. J. Smithson, Londonas, Didžioji Britanija.
2014m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Dentsply Maillefer Train the Trainer course“, dr. Marco Martignoni, Šveicarija.
2014m.
Teorinis ir prakrinis kursas„Kasdieninis priekinių dantų estetinis plombavimas. Style italiano koncepcija“, gyd. P. Kalesinskas, dr. Ž. Sakalauskienė, Kaunas, Lietuva.
2014m.
Teorinis ir praktinis kursas „Nudilusių priekinių dantų išvedimo kelio atkūrimas kompozitais“, doc. dr. G. Kobs.
2013m.
Teorinis ir praktinis kursas„Kasdienis priekinių dantų estetinis plombavimas. Style italiano koncepcija“, gyd. P. Kalesinskas, dr. Ž. Sakalauskienė, Vilnius, Lietuva.
2013m.
Seminaras „Endodontinis gydymas – nuo įeigų formavimo iki danties restauracijos“, dr. Marco Martignoni, Palanga, Lietuva.
2012m.
Teorinis ir praktinis kursas „Šiuolaikinis endodontinis gydymas nuo A iki Z“, prof. L. Tjaderhane, gyd. L. Andriukaitienė, Vilnius, Lietuva.
2012m.
Konferencija “Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje“, Palanga.
2012m.
Teorinis ir praktinis kursas„Odontologinė fotografija klinikinėje praktikoje: dantų, šypsenos, portretų fotografavimo abc su kursų dalyvių praktika“, Vilnius, Lietuva.
2012m.
Greitos estetinės suaugusiųjų ortodontijos „Six Months Smiles“ sistemos individualaus gydymo praktinis kursas, gyd. I. Ivancė. Lietuva.
2012m.
Teorinis ir praktinis kursas„Postoctoral course in Six Month Smiles Short Term Orthodontics“, Atlanta, USA.
2012m.
Seminaras „Praktikinis endodontijos kursas“, dr. Julian Webber, Palanga.
2012m.
Teorinis ir praktinis kursas „Įvadinis diodinių lazerių mokymo kursas. Biolase, Inc. diodiniai minkštųjų audinių lazeriai. Ezlase ir iLase gydyme naudojamų parametrų apžvalga, praktinis pritaikymas. Biostimuliacinio diodinių lazerių poveikio indikacijų išaiškinimas“, med. m. dr. S. Kelbauskienė, Kaunas, Lietuva.
2011m.
„Praktinis endodontijos kursas“, prof. G. Cantarote. Vilnius, Lietuva.
2011m.
Konferencija „Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje“, Palanga, Lietuva.
2010m.
Konferencija „Endodontija 2010“, Vilnius, Lietuva.
2010m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Dentsply Maillefer Train the Trainer course“, prof. G. Cantatore, Šveicarija.
2010m.
Kongresas „Seeing is believing“ 2nd Congress of the European Society of Microscope Dentistry, Vilnius, Lietuva.
2010m.
Teorinis ir praktikinis kursas „New technologies in non surgical endodontics“, prof. G. Cantatore, Vilnius.
2010m.
Teorinis ir praktikinis kursas „Filling in 3D how to choose and Why?“, Dr. W.J. Pertot, Vilnius, Lietuva.
2010m.
Konferencija „Naujovės ir aktualijos odontologo praktikoje“, Palanga, Lietuva.
Skaityti daugiau Suskleisti

Atsiliepimai

Samanta Barzdėnaitė

Puiki gydytoja! Drąsiai ir ramiai galiu jaustis gydytojos kėdėje, dingo baimė, o vizitai tapo daug malonesni! :)

Eglė

Labai ačiū, puiki, kruopšti gydytoja :) , auksines rankas turinti :) Išvadavo iš alinančio skausmo. Pirmą kartą teko susidurti su kanalų tvarkymu, didžiausios rekomendacijos ir kitiems.

Edmundas

Daug metų vengdavau apsilankymų pas odontologus dėl prastos patirties skirtingose įstaigose pas įvairius specialistus. Pas Jurgą atvykau su daug problemų, ko pasekoje laukė ilgas gydymo maratonas. Nuo pirmo vizito pasijautė gydytojos kruopštumas ir profesionalumas todėl iškart atsirado didelis pasitikėjimas. Prieš tai į odontologo kėdę sėsdavau su didele baime, bet vizitų pas gydytoją Jurgą metu galiu ten miegoti :)
100% rekomenduoju.

Živilė

Pačios geriausios rekomendacijos. Puiki gydytoja. Kruopšti bei atidi.

Justė

Denticijoje pradėjau lankytis būtent dėl šios gydytojos ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Jurga labai profesionali, kruopšti, rūpestinga ir taktiška. Jos, kaip gydytojos, profesionalumas apima ne tik puikius profesinius įgūdžius, bet ir aukštus emocinio intelekto gebėjimus. Labai geras jausmas, kai žinai, jog gydytojai tikrai nuoširdžiai rūpi ir ji nori pasiekti geriausio rezultato. Man labai patiko net tokia smulkmena, kad Jurga nekalba per daug. Ji maloni, nuraminanti, supažindinanti su situacija, bet tuomet kai dirba yra maksimaliai susikaupusi, nedirgina pašalinėmis kalbomis, kuomet negali atsakyti ir neūžia fono kalbėdama su asistente (kuri irgi puiki!). Tas pajautimas, kada, kiek ir ko turi pasakyti pacientui, jog jis jaustųsi ramus - labai svarbus. Taip pat ji labai švelni, net vaistus suleidžia taip, jog nesijaučia. Vertinant rezultatus - jos gydyti dantys atrodo taip natūraliai, jog sunku ir pasakyti, kurie dantys tvarkyti. Estetinis gydytojos pajautimas ir anatominis dantų atkūrimas labai aukšto lygio. Džiaugiuosi, jog būtent Jurga yra mano gydytoja, rekomenduoju ir linkiu didžiausios sėkmės!

Pacientas Andrius

Pati švelniausia ir krupščiausia gydytoja, kiek teko naudotis odontologų paslaugomis. Jaučiasi užtikrintumas ir profesionalumas, tai padėjo sumažinti nerimą, o rezultatas puikus ir tikiu, kad ilgalaikis.

Gintarė

Puiki gydytoja. Lengvas, neskausmingas, kruopštus kanalų gydymas. Ačiū

Pacientė, Vita

Dėkoju už kruopštų bei gerą darbą, kuris atsispindi gerais bei nepriekaištingais rezultatais. Pirmasyk susidūrus su rimtesne dantų sveikatos problema, ši šauni gydytoja padėjo išspręsti tai. Nuoširdus AČIŪ Jurgai Fultinavičiūtei kaip savo darbo specialistei, o svarbiausia, kaip žmogui, kuris supratingas bei labai nuoširdus. Rekomenduoju visiems, susiduriantiems, o galbūt susidursiantiems, su dantų sveikatos problemomis (kadangi tai kitąsyk ne visai nuo mūsų priklausantis veiksnys). Tikrai mano argumentas ir nuomonė atspindi šios šaunios gydytojos kruopštų bei rezultatyvų darbą. Ačiū, Gerb. Jurgai ir jos asistentei.

Registracija

Internetu

Registruotis

Telefonu

Laisvės pr. 10A, Vilnius
+370 527 09125
Smėlio g. 20, Vilnius
+370 527 09125
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 372 20202
Kovo 11-osios 49, Kaunas
+370 372 20202
Bokštų g. 18, Klaipėda
+370 650 94848

Gydytojo įvertinimas

Ar rekomenduotumėte šį gydytoją šeimos nariui?

Ačiū, Jūsų atsiliepimą gavome

Įvertinimas bus matomas po administratoriaus patvirtinimo.
Uždaryti