Dantų balinimas

Dantų balinimas gali būti atliekamas burnos higienisto kabinete ar namuose, naudojant individualias dantų balinimo kapas. Pabalimo atspalviai priklauso nuo dantų emalio storio, įgimto atspalvio, asmens amžiaus ir įpročių. Prieš dantų balinimo procedūrą ir po jos, dantų spalva yra nustatoma naudojant VITAPAN® Classical – spalvų skalę, tad galutiniai rezultatai yra aiškiai pastebimi.

Teikiame balinimą PHILIPS ZOOM White Speed sistema. Šio balinimo metu naudojamas tik 6 proc. vandenilio peroksidas – tai lygiai tokia pati vandenilio peroksido koncentracija, kaip ir balinant dantis namuose. PHILIPS ZOOM balinimo sistema yra ne tik efektyvi, tačiau ir neskausminga bei saugi.

Taip pat, atliekame balinimą su BEYOND balinimo sistema. Balinant šia sistema pacientas gali reguliuoti balinimą pajutus diskomfortą. Ši sistema jungia halogeną ir LED šviesą. Tam, kad po procedūros dantys netaptų jautresni, specialistas patars, kaip elgtis ir kokias priemones naudoti po balinimo.

Svarbu žinoti:

Pacientai, turintys dantų laminates, karūnėles ir dideles plombas, turi atkreipti dėmesį, kad po balinimo plombų, laminačių ar dantų karūnėlių spalva nepakis. Todėl dantų šviesinimo procedūrą reikėtų atlikti prieš estetinį dantų plombavimą.

Balinimo metu pacientai gali jausti menką dilgčiojimą, o dantų jautrumas gali jaustis iki kelių dienų. Atlikus balinimą, derėtų vengti dažančių maisto produktų, gėrimų ir rūkymo. Balinimo rezultatas, kiekvienam pacientui, išlieka individualiai. Jeigu rezultatas netenkina – procedūra gali būti kartojama po 10-14 dienų.

Kainoraštis

Dantų balinimas

Dantų balinimas
218 € - 290 €

Dantų balinimas

Dantų balinimas
198 € - 314 €

Mūsų darbai

Darbai, kuriais didžiuojamės

Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, pažangių technologijų taikymas odontologijoje – tai yra pagrindiniai mūsų klinikos principai, kuriuos vertina mus pasirinkę pacientai.

Atsakingai žiūrime į kiekvieną pacientą, stengiamės suteikti visapusiškai geriausią gydymą ir rezultatą. Norime Jus supažindinti su darbais, kuriuos atliko „Denticijos” odontologai. Tai darbai – kuriais didžiuojamės.

Žiūrėti daugiau

Registracija

Internetu

Registruotis

Telefonu

Laisvės pr. 10A, Vilnius
+370 527 09125
Smėlio g. 20, Vilnius
+370 527 09125
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 372 20202
Kovo 11-osios 49, Kaunas
+370 372 20202
Bokštų g. 18, Klaipėda
+370 650 94848