Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai itin plonos, (0.3-0.5 mm storio) šviesai pralaidžios porceliano plokštelės, tvirtinamos prie nedaug nušlifuoto danties paviršiaus.

Laminatės dažniausiai naudojamos estetiniais tikslais, pavyzdžiui, priekiniams dantims atkurti ar restauruoti nudilusius, nusidėvėjusius, nuskilusius arba patamsėjusius dantis. Laminatėmis gali būti koreguojama danties spalva bei forma, taip pat uždaromi tarpai tarp dantų.

Porcelianas puikiai sukimba su emaliu. Laminatės gerai toleruojamos žmogaus organizmo, neturi polinkio kaupti maisto. Jos dėvisi mažiau nei plombinės medžiagos, yra ilgaamžiškesnės, estetiškesnės. Tai natūraliai atrodanti, spalvos nekeičianti bei blizgesio neprarandanti danties restauracija.

Kol laboratorijoje bus gaminamos ilgalaikės laminatės, pacientui gali būti uždėtos laikinos laminatės. Taip pacientai gali pajausti ar nejaučia diskomforto, ar patogu.

Kainoraštis

Dantų laminatės

Laminatė
500 - 532 €

Dantų laminatės

Laminatė
532€

Dantų laminatės

Laminatė
500€

Dantų laminatės

Laminatė
520€

Darbai, kuriais didžiuojamės

Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, pažangių technologijų taikymas odontologijoje – tai yra pagrindiniai mūsų klinikos principai, kuriuos vertina mus pasirinkę pacientai.

Atsakingai žiūrime į kiekvieną pacientą, stengiamės suteikti visapusiškai geriausią gydymą ir rezultatą. Norime Jus supažindinti su darbais, kuriuos atliko „Denticijos” odontologai. Tai darbai – kuriais didžiuojamės.

Žiūrėti daugiau

Nadežda, pacientė

Dėl nuolatinio bendravimo su žmonėmis, Nadežda pasirinko dantų tiesinimą skaidriųjų kapų pagalba. „Savo darbe nuolat bendrauju su žmonėmis, todėl norėjau pasirinkti tokį dantų tiesinimą, kuris būtų nepastebimas"

„Kai pradėjau nešioti kapas, aplinkiniai jas pastebėdavo tik iš labai arti ir tik tada, kai pasakydavau. Mano nuomone, tiesinamosios dantų kapos – geriausias pasirinkimas siekiant taisyklingos šypsenos”.

Žiūrėti daugiau

Registracija

Telefonu

Kviečiame registruotis vizitams telefonu! Nepavykus susisiekti – perskambinsime Jums artimiausiu metu.

V. Grybo g. 32/10, Vilnius
+370 527 09125
Vilniaus g. 25, Vilnius
+370 526 60010
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 372 20202

Internetu

Ši galimybė leidžia ne tik pasirinkti ir iš anksto apmokėti procedūras, tačiau ir atlikti rezervacijos funkciją, po kurios, su Jumis susisiekę klientų aptarnavimo specialistai, padės išsirinkti tinkamiausią laiką.

Registruotis