Anestezija

Besibaiminantiems odontologo, vaikams ir suaugusiems, siūlome procedūras atlikti pasitelkus vietinę nejautrą, intraveninę sedaciją ir bendrąją nejautrą.

Intraveninė sedacija – tai medikamentais sukeltas sąmonės slopinimas, iš kurio pacientą lengva pažadinti. Esant ramiam ir atsipalaidavusiam pacientui lengviau atlikti reikalingas odontologines procedūras. Sedacija atliekama kartu su gydytoju anesteziologu, todėl yra užtikrinama visa reikalinga pagalba ir paciento stebėjimas procedūrų metu.

Pasibaigus procedūroms pacientus lengva išbudinti, jie būna sąmoningi, tačiau gali jausti mieguistumą, todėl rekomenduoma į šias procedūras atvykti su palyda, kuri galės pasirūpinti. Sedacijos atlikimo dieną patariama neplanuoti jokių svarbių veiklų, 6 valandas iki procedūros nevalgyti ir 4 valandas negerti. Dėvėti laisvus, patogius drabužius.

Siūlome anesteziją azoto suboksido („linksminamosiomis“) dujomis. Šios dujos sukelia atsipalaidavimą ir mieguistumą. Dujos yra saugios tiek pacientui, tiek procedūras atliekančiam gydytojui odontologui ir asistentui. Komfortui pasiekti pakanka kelių gilių dujų įkvėpimų per nosį. Prieš šią nejautrą nėra reikalingos joks specialus pasiruošimas, tik reikia būti kelias valandas iki procedūrų nevalgius. Po šios procedūros, pabudęs pacientas nesijaučia apsvaigęs, po pusvalandžio gali išvykti iš klinikos.

Kainoraštis

Anestezija

Konsultacija dėl bendrosios nejautros ar nejautros linksminamosiomis dujomis
26 €

Bendroji nejautra

Bendroji nejautra
370 €

Nejautra linksminamosiomis dujomis

Nejautra linksminamosiomis dujomis (azoto suboksido) vaikams
49 €
Nejautra linksminamosiomis dujomis (azoto suboksido) suaugusiems
49 €
Kaukinė sedacija (Sevafuranas)
90 €

Anestezija

Bendroji nejautra

Trumpalaikė bendroji nejautra
110 €
Vidutinės trukmės bendroji nejautra
170 €
Ilgos trukmės bendroji nejautra
220 €

Mūsų darbai

Darbai, kuriais didžiuojamės

Dėmesys pacientui, specialistų profesionalumas, pažangių technologijų taikymas odontologijoje – tai yra pagrindiniai mūsų klinikos principai, kuriuos vertina mus pasirinkę pacientai.

Atsakingai žiūrime į kiekvieną pacientą, stengiamės suteikti visapusiškai geriausią gydymą ir rezultatą. Norime Jus supažindinti su darbais, kuriuos atliko „Denticijos” odontologai. Tai darbai – kuriais didžiuojamės.

Žiūrėti daugiau

Registracija

Internetu

Registruotis

Telefonu

Laisvės pr. 10A, Vilnius
+370 527 09125
Smėlio g. 20, Vilnius
+370 527 09125
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 372 20202
Kovo 11-osios 49, Kaunas
+370 372 20202