Apie mus

„Denticija“ – pirmoji privati odontologijos klinika, savo veiklą pradėjusi netrukus po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Dėl to, klinikos savininkas, Saulius Karosas gali būti laikomas privačios medicinos pradininku šiuolaikinėje Lietuvoje.

Šiandien, „Denticija“ – tai 4 įmonės: 3 odontologijos klinikos Vilniuje ir Kaune, bei viena didžiausių Baltijos šalyse esanti Dantų technikų laboratorija.

Kodėl žmonės renkasi „Denticiją“?

Dėmesys

Žmogui, kuris lankosi klinikoje ir Žmogui, kuris čia dirba.
Gydymo planas, pateikiamas kiekvienam pacientui, ketinančiam investuoti į savo šypseną daugiau nei 500 EUR. Šiame dokumente užfiksuoti paciento lūkesčiai, tyrimų išvados, galimi gydymo būdai. Paciento pasirinkto, būsimo gydymo eiga, trukmė ir reikalingos investicijos. Šis dokumentas tampa ir mūsų, klinikos, įsipareigojimu dėl būsimo gydymo rezultato.

Patirtis

Gerindami gydymo rezultatus, pacientų komfortą, aptarnavimo kultūrą, komandos funkcionavimą, mes, kiekvienais metais žengiame pirmyn. Šią patirtį skleidžiame „Denticijos“ viduje, kad ja galėtų pasinaudoti visi mūsų pacientai.

Kokybė

Kokybė – tai mūsų pažadas Jums. Mes žinome, kad Jums duotą įsipareigojimą visada turime išpildyti.

Siekiame ir toliau išlikti viena žinomiausia ir mėgstamiausia odontologinių klinikų sistema Lietuvoje. Suprantame, kad tam mums reikia augti kartu su Jumis. Artimiausiuose mūsų planuose – užtikrinti ne tik gydymą visoms amžiaus grupėms, tačiau ir prevencinių paslaugų prieinamumą. Norime ir siekiame, kad lietuviai, savo šypsenos sveikata, neatsiliktų nuo kaimynų iš Skandinavijos.

Esame dėkingi, kad savo šypsenos priežiūrą patikite mums!

Kodėl mes?

Naujausios technologijos

Stengdamiesi neatsilikti nuo technologinių proveržių nuolat diegiame naują įrangą, palengvinančią procedūras ne tik pacientams, tačiau ir gydytojams. Klinikose naudojame 3Shape TRIOS skenerį, mikroskopus ir viską, kas padėtų užtikrinti kokybišką gydymą pacientams.

Finansavimo galimybės

Siekdami prisitaikyti prie pacientų lūkesčių, esame įvykdę visus galimus atsiskaitymus už suteiktas odontologines paslaugas. Klinikose dirbantys specialistai yra pasirengę suteikti reikalingą informaciją ir atsakyti į iškilusius klausimus.

Sertifikuoti specialistai

Klinikose dirbantys gydytojai odontologai, burnos higienistai, asistentai ir net aptarnaujantis personalas nuolat tobulina ir gilina savo žinias ir kompetencijas įvairiuose seminaruose, kursuose, mokymuose.

+74579
klientų (-ai)
28
metai patirties
3
klinikos
60
specialistų

Naujausios technologijos

3SHAPE TRIOS - skaitmeninis dantų skenavimas.

Siekdami neatsilikti nuo technologinio proveržio klinikose teikiame paslaugas pasitelkę naujausias technologijas. Gydymus atliekame įrenginiais, kurie padeda sumažinti nemalonius pojūčius pacientams ir palengvina darbus gydytojams odontologams.

Registracija

Internetu

Registruotis

Telefonu

Laisvės pr. 10A, Vilnius
+370 527 09125
V. Grybo g. 32/10, Vilnius
+370 527 09125
Vilniaus g. 25, Vilnius
+370 526 60010
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 372 20202