Apie mus

Pirmoji privati odontologijos klinika Lietuvoje

Savo veiklą pradėjome prieš daugiau nei 30 metų. Per šį ilgą laikotarpį sukaupėme reikiamą patirtį tam, kad kiekvienas vizitas būtų malonus, visų sričių gydytojus odontologus patogiai rastumėte vienoje vietoje, o procedūros būtų atliktos preciziškai. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad vizitai būtų kuo retesni. Todėl nuolat investuojame į naujausius įrenginius ir šiuolaikiškiausių gydymo būdų taikymą.

AČIŪ, kad rūpestį savo šypsenos sveikata patikite mūsų profesionalų komandai!

Kodėl žmonės vertina vizitus „Denticijos“ klinikose?

Nuoširdus dėmesys

Puikiai suprantame, kad kiekvieno žmogaus istorija – unikali. Todėl ypatingai daug dėmesio skiriame ne tik pačiam gydymo procesui, bet ir jo pasiruošimui. Dar prieš prasidedant gydymui specialistai įvertins jūsų būklę, jei reikia, atliks tyrimus, sudarys kruopštų ir aiškų gydymo planą, kuriame atsispindės gydymo trukmė, reikiamos investicijos, procedūros ir numatomi rezultatai.

Ilgametė patirtis

Per daugiau nei 30 veiklos metų supratome, kad geriausia, ką galime padaryti jūsų patogumui – sukurti vietą, kurioje rastumėte visus reikiamus gyd. odontologus net ir sudėtingų atvejų gydymui.

Visapusiškas lankstumas

Patogu ne tik tai, kad visas reikiamas paslaugas rasite vietoje vietoje, bet taip pat pasirūpinome ir lanksčiomis atsiskaitymo galimybėmis. Už gydymą galite mokėti dalimis be pabrangimo; jei yra poreikis mokėti ilgesnį laikotarpį, tai galite padaryti išsimokėtinai; esame sudarę sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis, todėl galimas kai kurių procedūrų finansavimas.

Naujausia įranga

Nuolat diegiame naują įrangą, atitinkančią aukščiausius tarptautinius standartus. Ji padeda užtikrinti, kad procedūros būtų atliktos nepriekaištingai, o pacientai gydymo metu jaustų kuo mažesnį diskomfortą. Visose klinikose naudojame tarptautinės gydytojų bendruomenės vertinamus 3Shape TRIOS skenerius, mikroskopus ir kitą įrangą, kuri kokybe ir tikslumu nenusileidžia geriausioms pasaulio klinikoms.

Kvalifikacijos kėlimas

Nors visi mūsų kolegos yra sertifikuoti gydytojai odontologai, turintys ilgametę patirtį, suteikiame visas galimybes kelti savo kvalifikaciją ir gilinti žinias mokymuose, kursuose, seminaruose. Tai padeda sužinoti naujausius gydymo būdus tiesiai iš pirmų lūpų – geriausių savo srities specialistų.

Visos
odontologijos paslaugos
31
metų patirties
5
klinikos
120+
specialistų

Naujausios technologijos

3SHAPE TRIOS - skaitmeninis dantų skenavimas.

Siekdami neatsilikti nuo technologinio proveržio klinikose teikiame paslaugas pasitelkę naujausias technologijas. Gydymus atliekame įrenginiais, kurie padeda sumažinti nemalonius pojūčius pacientams ir palengvina darbus gydytojams odontologams.

Registracija

Internetu

Registruotis

Telefonu

Laisvės pr. 10A, Vilnius
+370 527 09125
Smėlio g. 20, Vilnius
+370 527 09125
Vytauto pr. 14, Kaunas
+370 372 20202
Kovo 11-osios 49, Kaunas
+370 372 20202
Bokštų g. 18, Klaipėda
+370 650 94848