Kitos sritys

Odontologinių paslaugų finansavimas

spalio 19d., 2021
Kartais nutinka taip, kad dantų skausmas ir ligos užklumpa netikėtai, ir, dažniausiai – netinkamu metu. Taip nutinka, nes daugelis žmonių delsia kreiptis medicininės pagalbos laiku, o uždelsus – blogėja burnos sveikatos būklė, tuo pačiu išaugindama ir tolimesnio gydymo kainą. Todėl odontologijos klinikų „Denticija” specialistai ragina nedelsti ir iškilusias odontologines problemas spręsti kiek galima ankstyvesnėje stadijoje. Tokiu būdu galima ne tik išvengti rimtesnių komplikacijų, bet ir sutaupyti gydymo išlaidas.

Odontologijos klinikų grupė „Denticija” turi itin lanksčią gydymo paslaugų atsiskaitymo ir finansavimo sistemą. Atsiskaityti už suteiktas odontologines paslaugas galite tiek pasinaudodami Teritorinės ligonių kasos (TLK) disponuojama lėšų dalimi, tiek privačių draudimų siūlomomis sąlygomis, tiek mokėjimo lizingu bei mokėjimo atidėjimo galimybėmis. Todėl raginame pasidomėti ir pasirinkti tinkamiausią atsiskaitymo būdą. Juk gera sveikata yra mūsų ir mūsų pacientų bendras rūpestis.

Jei norėtumėte pasinaudoti Teritorinės ligonių kasos (TLK) disponuojama Valstybinės ligonių kasos (VLK) perduota Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų dalimi, turite susipažinti su  TLK nustatyta tvarka išlaidoms už gydymo paslaugas apmokėti. Esame sudarę sutartis su visomis teritorinėmis ligonių kasomis: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių. PSDF biudžeto lėšomis Ligonių kasos apmoka už šias klinikoje suteiktas paslaugas: vaikų dantų dengimą silantais bei dantų protezavimą. Tam, kad galėtumėte pasinaudoti šia finansavimo galimybe, tereikia kreiptis į savo šeimos gydytoją arba savo pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos odontologą, kad jis įvertintų jūsų dantų būklę ir užregistruotų į TLK elektroninę sistemą. Atlikus registraciją, Jums iš karto bus išduotas „Pranešimas“, patvirtinantis, kad jums paskirtos TLK lėšos. O informacija apie tai bus matoma ir mūsų klinikos informacinėje sistemoje.

Jei turite privatų sveikatos draudimą, pravartu žinoti, kad odontologijos klinikų grupė „Denticija“ yra sudariusi sutartis su šiomis draudimo bendrovėmis: „BTA”, „ERGO”, „COMPENSA”,  „Gjensidige”, „Lietuvos Draudimas”, „if…”. Turint sveikatos draudimą vienoje iš paminėtų bendrovių, už suteiktas paslaugas pacientas moka tik dalį kainos arba nemoka visai. Sąlygos priklauso nuo draudimo poliso, o draudimo dengiamą išlaidų dalį bendrovė apmoka tiesiogiai klinikai. Atvykus į kliniką, privatų sveikatos draudimą turintiems pacientams tereikia pateikti asmens dokumentą ir draudimo knygelę arba kortelę.

Jei Jums nėra priimtinas ar tinkamas nė vienas iš anksčiau išvardintų mokėjimo būdų, odontologijos klinikų grupė „Denticija“ siūlo dar vieną patrauklų atsiskaitymo metodą – mokėjimą lizingu. Šis atsiskaitymo būdas galimas nuo 50 iki 15 tūkst. eurų, o pacientas gali pasirinkti pirminės įmokos atidėjimo laikotarpį iki 3 mėnesių bei įmokų mokėjimo dieną. Norint pasinaudoti lizingo paslauga, pacientas turi atvykti į kliniką, turėti asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

 

„Denticija“ klinikose dirba puikiai savo sritį išmanantys konsultantai, pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus dėl atsiskaitymo už odontologinio gydymo paslaugas. Todėl raginame neatidėlioti gydymo net jei šiuo metu neturite pakankamai lėšų už jį atsiskaityti. Nepamirškite, kad visada galima pasinaudoti finansavimo paslaugomis ir išsaugoti savo sveikatą, išvengiant rimtesnių komplikacijų bei nepatiriant didelių finansinių praradimų.

Norite sužinoti daugiau apie finansavimo galimybes? Susisiekite su mūsų konsultantais: https://denticija.lt/finansavimas/

Skaityti daugiau
Suskleisti