DENTICIJA dovanų kupono naudojimo pagrindinės taisyklės

 1. DENTICIJA Dovanų kuponas (toliau Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka apmokėti už visas UAB “Denticija” bei UAB „Danvitė plius“ teikiamas paslaugas bei parduodamas burnos higienos bei priežiūros prekes.
 2. Dovanų kuponas pateikiamas atvykus į Kliniką, prieš atsiskaitant už paslaugas ar prekes.
 3. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę Dovanų kupone nurodyta suma apmokėti visas UAB „Denticija“ bei UAB „Danvitė plius“ teikiamas paslaugas bei parduodamas prekes.
 4. Dovanų kuponas galioja visose UAB “Denticija” bei UAB „Danvitė plius“ klinikose esančiose šiais adresais:
  – Vytauto pr. 14, Kaunas
  – Kovo 11-osios g. 49, Kaunas
  – Smėlio g. 20, Vilnius
  – Laisvės pr. 10A, Vilnius
  – Gegužės g. 1, Klaipėda
  Pasitikslinti Klinikų adresus ir kontaktinius duomenis galima www.denticija.lt bei www.danvite.lt.
 5. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos.
 6. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
 7. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 8. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstama įsigyjamų paslaugų ar prekių kainos dalis primokama grynaisiais pinigais ar bankine kortele.
 9. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone, likusi nepanaudota suma per 12mėn. Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.
 10. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 11. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, nurodytos pinigų sumos dydžio, antspaudų, parašų ar hologramos, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas negalima, toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
 12. Dovanų kuponas yra daugiatipis.
 13. Perkant Dovanų Kuponą, PVM sąskaita-faktūra neišrašoma. Pirkėjui pageidaujant, išrašomas Dovanų kupono priėmimo-perdavimo aktas. Sąskaita-faktūra gali būti išrašoma tik pasinaudojus paslauga.
 14. Įmonė UAB „Denticija“ pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.denticija.lt.
 15. Registruojantis paslaugoms – būtina išankstinė registracija.
  Iškilus klausimas dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo galima kreiptis el. paštu info@denticija.lt

Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis.