Dantų implantacija

Ar dantų implantacija iš tiesų yra brangi?

spalio 2d., 2019

Praradusiems vieną ar kelis dantis ir ieškantiems tinkamiausio jų atkūrimo būdo dauguma odontologų rekomenduoja dantų implantus. Tačiau, atsiranda žmonių, kuriems dantų implantai neatrodo kaip tinkamas sprendimas. Dažniausiai įvardijamos priežastys – baimingas įsitikinimas, jog tai sunki operacija ir gandas, kad dantų implantų kainos yra neįkandamos. Žinant, kas lemia dantų implantų kainas lengviau suprasti, kodėl jie tiek kainuoja ir kad tai – investicija į ilgaamžį problemos sprendimą.

1. Dantų implantas nėra paprastas įrankis

Šios dantų atkūrimo priemonės gaminamos iš aukščiausios kokybės titano. Iš šio metalo suformuojamas savitas varžtas, įsukamas į žandikaulį ir atstojantis tikrą danties šaknį. Tik gamintojų bei protezuotojų kruopštumas, meistriškumas lemia tai, kad implantai yra ilgaamžiai.

2. Rezultatą lemia šypseną atkurianti komanda

Dantų implantų kainą taip pat lemia ir išlaidos, susijusios su Jūsų odontologo įgūdžiais, kompetencija, atskleidžiamais tvirtinant dantų implantą Jūsų žandikaulyje. Implanto sriegimas – sudėtinga ir reikalaujanti be galo daug tikslumo procedūra. Odontologai turi pasižymėti dideliu žinių bagažu, būti profesionalūs, o tam būtina mokytis ilgas valandas.

3. Gaunama didžiulė investicinė grąža

Vertinant investicinę grąžą, kurią gausite pasirinkę dantų atkūrimą implantais, suprasite, kad dantų implantų kainos nėra didelės. Dantų implantai leidžia džiaugtis gražia, sveika, natūraliai atrodančia šypsena. Atkūrus dantis implantais nereikia rūpintis, kad plokštelė iškris, ne tvirtai laikysis: ant jų pritvirtinta plokštelė leidžia drąsiai šypsotis bei valgyti.

4. Dantų plokštelės – ne visada gera alternatyva

Plokštelės – pigesnis sprendimas netekus dantų, tačiau jos nėra ilgaamžės, po kelių metų jas reikia keisti naujomis. Tinkamai prižiūrimi dantų implantai lieka funkcionalūs visą gyvenimą.

5. Implantų nereikia tiek, kiek prarasta dantų

Jei visa burna bedantė, tikrai nereikia 32 implantų abiem žandikauliams atkurti. Šiuolaikinės technologijos leidžia atkurti visos burnos dantis vos 4 ar 6 implantais.
Jokios investicijos į sveikatą neturėtų būti laikomos per brangiomis. Nei vienas kitas dantų atkūrimo būdas nėra toks patvarus, patogus ir ilgaamžis kaip dantų implantai. Tai – gydymas, kuris leis Jums susigrąžinti šypseną, drąsiai šypsotis, valgyti ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Skaityti daugiau
Suskleisti