Burnos higiena

Ir vėl reikia gręžti dantį?.. Susipažinkite su nauja neinvazine karieso gydymo technologija!

lapkričio 9d., 2022
Dantų procedūros dažnai yra nemalonios ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Todėl kiekvieną kartą džiaugiamės, galėdami pristatyti naujas, pažangesnes ir malonesnes paslaugas jums. Šį kartą norime papasakoti apie Šveicarijoje gaminamą CURODONT™ REPAIR karieso gydymo sistemą. Tai neinvazinis būdas, kuris paskatina emalio regeneraciją ir leidžia taisyti dantis nenaudojant grąžto bei nepatiriant jokių nemalonių pojūčių. Šią paslaugą jau siūlome visiems „Denticijos“ klientams Kaune. O apie pačią paslaugą plačiau sutiko papasakoti burnos higienistė, Lietuvos burnos higienistų draugijos narė Deimantė Jurgelevičiūtė.
Dantų gydymas be skausmo

Tradicinis karieso gydymas, tai danties gręžimas, pažeistų audinių šalinimas ir ertmės užpildymas – plombavimas. Su šia procedūra susidūręs yra bene kiekvienas, skaičiuojama, kad sulaukus 20 metų jau 90 proc. žmonių turi bent vieną karieso paveiktą dantį.
Jei vis atidėliojate vizitą pas odontologą, nes nerimaujate dėl grąžto, skausmo ir kitų nemalonių vizito pusių – metas išbandyti CURODONT ™ REPAIR. Specialistas šią procedūrą jums gali rekomenduoti tiek atliekant burnos higieną, tiek atvykus į profilaktinę konsultaciją dėl jūsų dantų būklės. D. Jurgelevičiūtė akcentuoja, kad pagrindinis CURODONT ™ REPAIR privalumas – tai procedūra be grąžto ir be skausmo: „Nuo tradicinio karieso gydymo būdo ši procedūra skiriasi, svarbiausia, tuo, kad nenaudojamas grąžtas. Jokio skausmo, jokio diskomforto.“ Be to, procedūra leidžia išsaugoti sveikus dantų audinius ir gali būti naudojama tiek nuolatinių, tiek pieninių dantų gydymui: „Mano nuomone vienas svarbiausių privalumų, kad šią priemonę galima naudoti ir pieniniams dantims gydyti. Planuojama, kad šios procedūros dėka nuo 2026 metų vaikai bus karieso.“

Kaip atliekama ir kam tinka ši procedūra?

Pati procedūra yra palyginti greita ir paprasta. Jos trukmė – apie 15 minučių. Procedūros metu pažeistoje vietoje yra užtepama CURODONT patentuota medžiaga, ji palaikoma apie 5 minutes. Ir tai – viskas! Galite tęsti savo dieną, o jūsų dantis po truputį „taisysis“ pats. Gydymui yra naudojama speciali medžiaga, kuri skatina emalio regeneraciją ir hidroksiapatito kristalų susidarymą giliai karieso pažeidimo viduje. Tai leidžia atkurti pradinę danties išvaizdą ir funkciją išvengiant mechaninės intervencijos. Po procedūros atkurta danties vieta savo savybėmis prilygsta natūraliam jūsų dančiui.
Ši procedūra tinkama daugeliu atvejų, kai karieso pažeidimus nėra didelis ir įsisenėjęs. Kadangi tai – neinvazyvus metodas, jis tinkamas visiems žmonėms ir neturi jokių apribojimų ar kontraindikacijų. Mūsų specialistė paaiškino technologijos veikimą plačiau: „CURODONT™ REPAIR veikia aktyvius, ankstyvus, nekavituojamus karieso pažeidimus. Pradedant ėduonies aptikimą labai svarbu, kad nereikėtų gręžti danties ir kad CURODONT™ REPAIR pacientams būtų suteiktas paprastas, neskausmingas ir nerimo nekeliantis sprendimas. Ši procedūra tinka baltųjų dėmių pažeidimams, ypac dažnai atsirandančių po breketų sistemos nuėmimo, kalkių šalinimui ir demineralizacijai.“

Užsukite konsultacijai!

Tik konsultacijos metu specialistas galės įvertinti, ar jums yra reikalinga ši procedūra. Todėl labai svarbu lankytis profilaktiškai ir laiku pastebėti dantų būklės pakitimus. Atvykti konsultacijai gali ir suaugusieji, ir vaikai su tėveliais, nes ši procedūra yra tinkama tiek nuolatiniams, tiek pieniniams dantims.
Anksti pastebėtas kariesas gali būti gydomas neinvaziniu būdu. Tai jums padės sutaupyti ir pinigų, ir laiko. Procedūros kaina yra 55–60 eurų, o jos trukmė – vos 15 minučių. Tai maždaug du kartus pigesnė ir trumpesnė procedūra nei tradicinis danties plombavimas. Užsiregistruokite jau šiandien ir pasirūpinkite savo ir savo vaikų dantimis!

Skaityti daugiau
Suskleisti