Kitos sritys

Kurkime šypseną kartu! Dovanokite Denticija dovanų kuponą

gruodžio 7d., 2023

Ieškote dovanos, kupinos rūpesčio bei šilumos, kuri nustebintų Jums brangiausius žmones? Padovanokite Denticija Dovanų kuponą. Įkvėpkite nevaržomai šypsotis ir pasirūpinti sveikata renkantis aukščiausio lygio odontologijos paslaugas.

Šis kuponas – dovana, neleisianti suklysti bei galinti tapti kelionės pradžia link tobulos šypsenos. Juk dažnas mūsų pasvajojame ne tik apie sveiką, bet ir estetišką šypseną, ar ne? Nuostabus jausmas yra drąsiai ir nevaržomai šypsotis. Dabar šį jausmą galite padovanoti ir Jūs.

Kodėl verta rinktis Denticija dovanų kuponą?

Mūsų klinikose dirba daugiau nei 120 srities profesionalų, todėl už dovanojamą sumą bus galima rinktis bet kurią paslaugą iš plataus odontologinių paslaugų spektro:

  • Dantų protezavimą;
  • Estetinį plombavimą;
  • Ortodontinį gydymą;
  • Dantų tiesinimą kapomis;
  • Dantų balinimą;
  • Profesionalią burnos higieną ir kt.

Dovanokite šypsenas

Dovanojamą sumą pasirinksite pats – todėl dovanai galėsite skirti tiek, kiek norėsite. Jei dovanos gavėjas įsigys brangesnę paslaugą, kainų skirtumą jis galės tiesiog primokėti jam patogiu būdu. Kuponas galioja 12 mėn. nuo įsigijimo datos, todėl dovanos gavėjas turės pakankamai laiko išsirinkti jam patogią vizito datą.

Dovanų kuponai yra tik fiziniai (popieriniai), supakuoti stilingame firminiame vokelyje. Juos įsigyti kviečiame jums patogioje klinikoje – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

Su dovanų kupono taisyklėmis galite susipažinti ČIA

Kurkime šypseną kartu!
Skaityti daugiau
Suskleisti